MINI Cooper
Mini 1.5 136pk | Cruise Control | NAVI | 15" LMV
Direct kopen, basisprijs: € 12.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 12.900,-
LEASEPRIJS: € 212,61 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.580,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | MINI Cooper |
|---|---|
| Uitvoering: | Mini 1.5 136pk | Cruise Control | NAVI | 15" LMV |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 4 december 2019 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 99.458 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 3 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 212,61 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 12.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | G-095-PN |
| Motorinhoud: | 1.499 cc |
| Vermogen: | 100 kw / 136 pk |
| Laadvermogen: | 460 kg |
| Gewicht: | 1.105 kg |
| Wielbasis: | 250 cm |
| Hoogte: | 141 cm |
| Breedte: | 173 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.565 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Lichtmetalen velgen 15"
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Interieur
- Airco
- Boordcomputer
- Cruise control
- Cruise control
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Regensensor
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarm klasse 3
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Business-pakket
- Apple Carplay/Android Auto
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- Business
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Connected services
- Met leer bekleed sportstuurwiel
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- sportstuur leder
- stuur multifunctioneel